Peržiūra

Vaizdinė LightBox JS tai nemokama programa kuri jums padės lengvai sugeneruoti web foto galerijas su LightBox2 skriptu ir tik su keleta paspaudimų bejokio kodo rašymo žinių.

Tiesiog paimkit ir uždėkit savo nuotraukas ant Visual LightBox lango, paspauskite "Publikuoti" ir Jūsų web galerija su garžiais LightBox 2 efektais atsidarys Jūsu interneto naršyklėje! Nereikės javascript,css,html kodavimo žinių, jokių paveikslėlių redagavimo, tiesiog spustelkit ir Jūsų galerija jau paruošta.

Click to see full size imageClick to see full size image
Visual LightBox for Windows   Visual LightBox for Mac


Visual LightBox Įpatybės:

  • Peržiūra su autostarto nustatymais
  • Užapvalinti langelių kampai
  • Didelių nuotraukų integravimas į langą
  • Daug gražių galerijos šablonų
  • Nuotraukų apvertimas ir aukštos kokybės nuotraukų sumazinimas
  • Automatinis nuotraukų ikonu generavimas
  • Antraščių pridėjimas
  • Jungtis prie FTP

Pavizdys

Lightbox 2 galerijos pavizdys

Šios nuotraukos yra sugeneruotos su Visual Lightbox. Paspauskite betkuria nuotrauką kad aktivuoti Lightbox2 galerija.


Pavizdys viršuje tai į puslapį integruota Lightbox demo versija. Galerija sukurta su Lightbox yra įdėta į puslapio vidurį. Taip pat Jūs galite peržiūrėti 'pilna galerijos demo puslapį'. Šis pavizdys jums parodys pilna galerijos vaizdą.

Parsisiųsti Visual LightBox

Visual LightBox JS yra nemokama ne komerciniams tikslams..

Mes reikalaujame tik nedidelio mokeščio jeigu Jūs naudosite programą komerciniams tikslams. Visual LightBox Business Edition jums siulo išimti nuorodą į Visual LightBox.com ir taip pat įsideti savo logotipą ant nuotraukų. Po to kai Jūs užbaigsite apmokėjimą per apsaugota formą, Jūs gausite į savo El-Paštą licenzijos raktą kuris pakeis Jūsų Visual LightBox Free Edition į Business. Jūs galite pasirinkti keleta apmokėjimų būdų: kreditine kortele, banko perlaida, čekiu, PayPal paslauga. Taip pat jus galite gauti Business Edition nemokamai jeigu Jūs padėsite išversti Visual LightBox į Jūsų nacionaline kalbą, susisiekite su mumis ir mes atsiusime daugiau inforMacijos: Mail

 

Pagalba

Dėl nesklandumų, savybių užklausų, ar kitų klausimų, susisiekite su Customer Support ir Mail įsitikinkite kad įtraukėte detalia Jūsų naršyklės inforMacija, operacine sistemą, Visual LightBox versija, ir nuorodą (arba tiesiog kodą).